Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Фото 15 листопада 2018 рік

Гол капітана в стилі Марко ван Бастена, або хто зупинить "ФК Корабели"

15 листопада 2018 року на тренувальній базі футбольного клубу «Динамо Київ» відбулися чергові ігри збірної команди Миколаївської області «Корабели», серед гравців якої є представники Баштаснького району Миколаївської області  - Микола Лаба, Павло Чорнописький, Василь Чорнописький.

Цього дня у миколаївців було заплановано дві гри, з командою «Оболонь» та «Господарська сталь».

Перша гра відбулась з командою «Оболонь», яка була переможцем турніру у 2014 році, «Корабели» натомість стали переможцями минулого року.

На 14-й хвилині, влучним ударом Павла Чорнописького, рахунок в матчі було відкрито.

Другий тайм був більш активним, обидві команди прагнули перемоги, однак не завжди грали чисто, неодноразово гра зупинялась арбітрами. Після розіграшу одного зі штрафних, рахунок в матчі зрівнявся - 1:1.

Однак, капітан команди, Марк Рудик, після гарного навісу зі штрафної площадки ударом через себе в падінні, влучив в ворота «Оболоні» і рахунок став 2:1.

Завершився матч з рахунком 2:1 на користь «Корабелів».

Друга гра відбулась з командою «Господарська Сталь». Матч проходив спокійно, гравці обережно грали, намагаючись якісно реалізовувати всі моменти.

Завершилась гра з рахунком 7:1 на користь «Корабелів». В цьому матчі відзначилися Павло Чорнописький, який забив 4 голи, Ігор Уманський, Микола Лаба та Артем Мотрюк відправили по одному голу у ворота суперника.

Наразі ФК "Корабели" посідає в турнірній таблиці першу сходинку, маючи в активі 9 очок, а найкращим бомбардиром є працівник Баштанського райсуду Павло Чорнописький, забивши 6 м'ячів.

Наступні ігри відбудуться 20.11.2018 року, де «Корабели» зіграють з командами «ВССУ STARS» та «Касаційний Господарський суд».